Ask.fm – zjistěte více o vašich přátelích

Mladí lidé v současné době mnohdy tráví čas na nejrůznějších sociálních sítích. Navazují tak nová přátelství, prohlížejí si fotky či příspěvky svých známých. Vyzkoušet však mohou i něco mnohem zajímavějšího. Pomocí služby ask.fm se totiž dozví i některé pikantnosti z života blízkých. Ti navíc vůbec nemusejí poznat, od koho otázka pochází, jednoduše se stačí skrýt za anonymního tazatele.

Setkat se můžete s nejrůznějším typem otázek, některé z nich přitom bývají velice odvážné.

A jak se vlastně do víru dotazů a odpovědí dostanete? Nejprve je nutností se zaregistrovat. Nejedná se o nic složitého, ask.fm si vystačí pouze s několika údaji. Pokud tento krok absolvovat nechcete, přichází v úvahu ještě jedna varianta, a to přihlášení pomocí sociální sítě Facebook.

Jakmile již máte na portál ask.fm přístup, pošlete patřičný odkaz svým přátelům a ti se mohou rázem pustit do psaní dotazů na vaši osobu. Pochopitelně ale můžete postupovat obráceně a zjistit více o vašich kamarádech. Vězte, že díky možnosti neprozrazení vašeho jména se můžete dovědět i ty drobnosti, na které byste v rozhovoru z očí do očí nenašli dostatek odvahy.

Službu lze kromě jiných světových jazyků přepnout i do češtiny, což výrazně usnadňuje porozumění. Jestliže se chcete dozvědět o tomto konceptu více, rozhodně navštivte odkazovaný web věnující se mimo jiné i službě ask.fm, kterou svým návštěvníkům přibližuje.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava a volný čas se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.