Oddluznenikalkulacka.cz: Jsme tu pro dlužníky

Dělají vám starosti vaše dluhy? Nezvládáte je platit, a proto se neustále rozrůstají? Jak zastavit tento kolotoč? Obraťte se na Oddluzenikalkulacka.cz a my vám poradíme.

Osobní bankrot

Máte velké dluhy a máte pocit, že vaše ruce jsou spoutané? Nemusíte nečinně sedět, a to ani v případě, že nemáte na jejich zaplacení. Využijte i vy oblíbené možnosti osobního bankrotu. Umožňuje ho insolvenční zákon a je to velmi efektivní řešení, které už pomohlo mnoha dlužníkům.

Bohužel ale osobní bankrot není umožněný každému. Máte-li o něj zájem, podáváte žádost k soudu, kde se rozhodne, jestli vám bude povolený. Musíte splnit celou řadu podmínek, např. prokázat čestné úmysly, dluhy nesmí být z podnikatelské činnosti, musí být minimálně ze dvou zdrojů atd.

Snad nejdůležitější podmínkou, která u mnohých je problémem, je to, že musíte být schopni splatit alespoň 30% dluhu po dobu pěti let. V tomto období budete žit pouze ze životního minima. Ostatní peníze půjdou na dluhy. Druhou možností osobního bankrotu je rozprodání majetku a uhrazení minimálně 30% dluhů.

Kalkulačka oddlužení

Oddlužení kalkulačka je nástrojem, díky kterému během krátké doby zjistíte, jaké jsou vaše šance na to, že vám bude osobní bankrot povolený. Kalkulačku najdete na serveru Oddluzenikalkulacka.cz. Kromě toho tu zjistíte další potřebné informace o osobním bankrotu. Může také využít efektivní právní pomoci.

Příspěvek byl publikován v rubrice Finanční služby se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.