Stylové hodinky jako důležitý doplněk

Pro každého člověka je v dnešní  době podstatný vzhled. Nic totiž nezapůsobí tak jako právě první dojem. Ať už se tedy chystáte na pracovní schůzku s budoucím nadřízeným či večeři, na kterou vás pozve blízká osoba, chcete všechny přítomné oslnit.

A co jiného než vkusné hodinky vypovídá o našem charakteru? Na serveru pěkné hodinky naleznete spoustu zajímavých tipů týkající se správného výběru či například varování před častými chybami při nákupu. Navíc  zde získáte i podrobnější informace o aktuálním módním trendu s názvem silikonové hodinky, které se vyznačují především nízkou cenou a jasným zbarvením, díky čemuž se těší obrovské přízni u mladé části populace.

Dámy preferují eleganci

U žen jasně vítězí jednoduchý  vzhled, který by ovšem měl podtrhnout jejich krásu a ladit s celkovým zevnějškem. Nenechte se přitom odradit vysokou cenou výrobku. Raději si pořiďte kvalitní dámské hodinky než levnější modely, které možná oslní nízkými náklady, zanedlouho však přestanou fungovat. Přejděme nyní k samotnému vzhledu. Jaký materiál si vybrat? Obecně se doporučuje vyvarovat koženým řemínkům, jelikož ty se spíše hodí pro muže. Poradit lze ocel nebo titan. První zmiňovaný materiál téměř nevyvolává alergické reakce, nevýhodou může být jen vyšší hmotnost. Druhý kov je naopak lehký a navíc velmi kvalitní.

Muži ocení funkčnost

V oblasti hodinek se pánové rozhodují  hlavně podle množství zajímavých funkcí. Disponují-li ukazatelem data či nadmořské výšky, jistě se shledají s úspěchem. Uvědomte si ovšem, že pánské hodinky musí odrážet charakter majitele. Vsaďte proto raději na osvědčený jednoduchý vzhled vhodný do společnosti. Pokud navíc vaše koníčky z velké části tvoří aktivně strávený čas – např. turistika nebo cyklistika, vyberte si hodinky i pro tento druh aktivit. V oblasti sportovních modelů naleznete mnoho druhů z nichž si jistě zvolíte svého favorita. Vraťme se ovšem nyní zpět k otázce, jak postupovat při nákupu těch klasických. Zaměřte se na krycí sklíčko. To by mělo být z kvalitního materiálu, aby nedocházelo k poškrábání. Za nejlepší se přitom považuje safírové či minerální. Pokud netrpíte alergií na kožené produkty, kupte si hodinky s řemínkem z tohoto materiálu. Nejčastěji se jedná o hovězí, vepřovou nebo telecí kůži.

Příspěvek byl publikován v rubrice Oblečení a móda se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář u Stylové hodinky jako důležitý doplněk

  1. Jiří napsal:

    Pokud někdo žije aktivně a koupí si sportovní hodinky na každodenní nošení tak je to ok, ale já jsem byl nedávno na svatbě a kamarád si vzal k obleku hodinky z kolekce Wenger Squadron s oranžovým silikonovým páskem. Hodinky sice pěkné, ale takový sportovní vzhled se podle mě k elegantnímu obleku nehodil, takže je třeba volit hodinky podle toho na jakou akci je budu nosit.

Komentáře nejsou povoleny.