S autokosmetikou NERTA bude auto zase jako nové

Dbáte v zimě správně o vaše motorové vozidlo? Nejen že je na silnicích velké množství soli, ale i nečistot, které poškozuje vašeho motorového miláčka.

Obraťte se proto na společnost IMPEX TRADING Miloše Poživila. V naší nabídce naleznete velkou spoustu čistících prostředků pro ruční mytí aut. Vyberte si např. různé aktivní pěny, autošampony nebo silnou autochemii pro mytí nákladních aut.

Jak správně umýt vozidlo?

Ruční mytí aut není vůbec těžká záležitost. Je však důležité, abyste dodrželi pokyny. Jedině tak ochráníte vozidlo od škrábanců. Nejdříve však musíte auto předmýt. Poté se zbavíte hrubých nečistot a následně aplikujete čistící prostředek, který budete muset zředit vodou. Vezměte si houbu a auto umyjte. Na závěr stačí karoserii opláchnout a auto máte zase jako nové.

V zimě však musíte počítat i s teplotami pod bod mrazu. Spolehněte se proto na nemrznoucí směs do ostřikovačů. Prohlédněte si naší nabídku nemrznoucích směsí do ostřikovačů od společnosti IMPEX TRADING. Naleznete je tam po značkou NERTA, které jsou od -20 do -70°C. Právě v zimě je mytí čelního skla velmi potřebné, tak neváhejte a objednejte si nemrznoucí směs do ostřikovačů. Využijete je po celý rok a také příjemně voní.

Příspěvek byl publikován v rubrice Auto-moto. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.