Kniha Moc přítomného okamžiku

Moc přítomného okamžiku je naučná knížka, která vám pomůže učinit nové životní objevy. Díky ní dosáhnete vyrovnanosti jak po fyzické, tak i po psychické stránce. Dokážete se odpoutat od vnitřní bolesti a dosáhnete vnitřního klidu. Koupit ji můžete spolu s dalšími zajímavými knihami v e-shopu Léčivázahrada.cz, který se zaměřuje na prodej Bachových esencí a detoxikačních náplastí.

V knize se dočtete mnoho zajímavých věcí. Pokud se tedy zajímáte například o homeopatii nebo o účinky přírodních látek, určitě vám ji doporučujeme. Bachovy esence totiž působí jen tehdy, když jste přesvědčeni o jejich pozitivním dopadu. Pokud k jejich užívání budete přistupovat skepticky, možná žádné rozdíly nezaznamenáte.

Knihu Moc přítomného okamžiku si zde můžete pořídit za bezkonkurenční internetovou cenu. Můžete si ji přečíst nejen vy sami, ale také poslouží jako pěkný dárek pro někoho z vašich blízkých, kdo uvažuje o užívání Bachových esencí. Uvidíte, že s ní v ruce všechno hravě překonáte a budete se cítit silnější. Kniha je báječným doplňkem k těmto unikátním přírodním kapkám.

Příspěvek byl publikován v rubrice Vzdělání se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.