Kouzelné Bali – tropická dovolená s nádechem luxusu

Máte v plánu koupit netradiční dovolenou na poslední chvíli? Netušíte, na jakých neotřelých místech tento rok zrelaxovat tělo I mysl? Proč pořád cestovat do obyčejného Egypta či Itálie?

Vypravte se za krásami kouzelných tropických pláží, tropických rostlin i zvířeny, netradiční gastronomie i unikátní kultury a historie. Máte-li v plánu zakusit něco vskutku báječného a dokonale exotického, začněte se zajímat o indonéský ostrov Bali – destinaci, díky níž si zaručeně užijete opravdový ráj.

A nyní si pojďme alespoň trošku představit ty nejdůležitější informace o této jedinečné lokalitě. Ostrov Bali (Indonésie) naleznete v souostroví Malé Sundy a dále je mezi Borneem a Jávou. Hlavním městem je půlmilionový Denpasar nacházející se v jižní části Bali. Ostrov svlažuje Indický oceán a Jávské moře. Kouzelné Bali se může pochlubit 3,6 miliony obyvateli. Oficiálním jazykem je indonéština, velmi rozšířená je ale taky tzv. balijština. Co se týče náboženství, nejrozšířenější je hinduismus, na druhém místě skončil islám a nalezneme zde také vyznavače křesťanství.

Váháte nad návštěvou tohoto jedinečného ostrova, ale máte strach z nemalých finančních nákladů? Především je nutno uvědomit si, že bezkonkurenčně nejvyšší investicí je samotná koupě letenky. V této uspěchané době však existuje množství cestovních kanceláří a různorodých zprostředkovatelů, kteří se doslova předhánějí v tom, kdo svým klientům nabídne zajímavější cenu. To má za následek výhodné slevové balíčky a atraktivní výhody. Letenky na Bali díky tomu můžete nakoupit s jedinečnou slevou.

A jaké zážitky na Bali zažijete? Přesuňte se s námi na kouzelné pláže, k tyrkysovým lagunám, které lemují rostliny různorodých barev a tvarů. Na svých cestách po Bali se můžete těšit na ty nejluxusnější hotelové komplexy, ve kterých o vás bude pečovat úslužný personál. Poodhalte tajemství zdejších a jedinečných historických památek. Dovolená na Bali bude luxusním zážitkem, který si budete chtít uchovat navždy v paměti.

Příspěvek byl publikován v rubrice Cestování se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.