Dealextreme.com – prostě dokonalost pro šetřílky

Dealextreme.com je čínský e-shop sídlící v Hong Kongu. Jeho hlavní výhodou je doprava zdarma a extrémně nízké ceny na elektroniku a „gadgety“, tedy takový „serepetičky“ 🙂 Na Dealextreme.com jsem nakupoval dvakrát a zboží pokaždé přišlo zcela v pořádku a neporušené.

Tisíce a tisíce

Dealextreme.com nabízí akutálně tisíce a tisíce produktů, většinou se jedná o příslušenství na telefony, přívěšky, levné tablety, super zlevněné zboží jako například oblečení či doplňky pro zvířata.

Velikost obra Dealextreme

Dealextreme rozhodně není žádná garážová společnost. Jedná se o zcela profesionální a legitimní společnost, která jak jsme již zmínili výše, sídlí aktuálně v Hong Kongu. Své zboží však zasílá do celého světa a to za velmi nízké ceny či zpravidla zcela zdarma. S ohledem na to, že Dealextreme není veřejně obchodovatelná společnost a Hong Kong se řadí mezi daňové ráje, je těžké odhadnout obrat a zisk této společnosti. Můžeme si však být jisti, že obrat obra Dealextreme převyšuje mnohonásobně například českou „ufounskou“ Alzu či Czechcomputer (Czc).

Příspěvek byl publikován v rubrice eshopy, Internetové služby, Osobní blogy se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.