Závodní hry pro každého

Pokud jste si oblíbili závodní hry a rychlá auta, zcela určitě máte doma starou klasiku Need For Speed a podobné hry. Ale přemýšleli jste někdy nad tím zahrát si závodní hry zdarma? I takové totiž existují. Jsou naprogramované v aplikaci Flash a jejich jediným cílem je nabídnout vám skvělou zábavu. Sice nejsou tak dokonalé jako profi hry z dílny předních vývojářských studií, ale pobaví stejně dobře a někdy možná i trochu víc. Podívejme se na pár z nich.

Cyclomaniacs aneb jízda na kole trochu jinak

Od dob kdy Česká republika získávala v cyklistice jeden titul za druhým už uplynul nějaký ten pátek. Pokud ale cyklistiku máte rádi rozhodně si nenechte ujít tuhle parádní hru Cyclomaniacs, kde budete soupeřit s protivníky o první pozice v závodech kol. V každém závodě musíte splnit určitý úkol, abyste mohli postoupit dále (například skončit do třetího místa nebo skočit více než 6 m, apod.). Za každé umístění na předních pozicích navíc získáváte peníze, za které si můžete vaše kolo vylepšit nebo si rovnou koupit kolo nové.

Hell Driver aneb pekelný řidič

I v pekle potřebují kvalitního dopravce lebek z jednoho místa do druhého. Dopravte náklad do cíle tak, abyste z něj vysypali pokud možno co nejméně. Hell Driver je skvělá pekelná hra, která určitě potěší srdce každého hráče závodních her.

Mario Tractor 2

Kdo by neznal panáčka v červené čepici, který si říká Mário a stal se předlohou desítek počítačových her. Ve hře Mario Tractor 2 se s ním opět potkáme, tentokrát v roli řidiče traktoru. A jeho cestování nebude vůbec jednoduché. Řídit traktor totiž není žádná legrace a vydrží jen silní jedinci. Stane se Mário jedním z nich?

Tak co, potěšil vás tento výběr závodních her? Samozřejmě existují i další podobné hry a každý den vznikají další. Cílem tohoto článku bylo pouze ukázat, že i závodní hry zdarma mohou být pěkné a propracované a zabaví nás v době, kdy zrovna nemáme co dělat nebo se chceme jen tak nezávazně flákat. Vyzkoušejte výše uvedené hry a pokud se vám líbí, dejte o nich vědět ostatním přátelům.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené, Zábava se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.