Moderní i vkusné malby a nátěry

Malby a nátěry nejsou jen módním doplňkem

Móda neovlivňuje jen účesy, oblečení, obuv a podobně, ale také malby a nátěry. V malbách a nátěrech jsou klasické prvky, které zůstávají po generace nadčasové. Tou je například klasická bílá stěna, ale je tak lehké podlehnout novým trendům… Malby a nátěry dokonale upravují místnost do požadovaného stylu. Pokud dosáhnete u maleb a nátěrů prvotřídní kvality, dojmy se ještě umocní. Malby a nátěry od zkušených natěračů se mohou chlubit kvalitou, precizností a krásou, kterou laik málokdy dosáhne, protože mu schází praxe.

Malby pokojů

Malby pokojů vyžadují určitou praxi v technice nanášení barev, znalosti chemického složení nátěrových hmot, míchání požadovaných odstínů barev a kombinací barevných odstínů tak, aby se k sobě hodily a nerušily celkový ráz místnosti. Malby pokojů se zkušenými malíři jsou mnohem méně náročné než když se do toho pustíte sami. Malíři jsou schopni docílit skvělých výsledků. Malby pokojů jsou v podání profesionálů souladem zručnosti a techniky, která ovlivňuje celkový výsledek.

Malíři a jejich služby

Malíři nabízí mnoho různých malířských a dalších doplňkových. Malíři jsou na malování pokojů specialisté, kteří dosáhnou těch nejlepších kvalit. Malíři kromě malování pokojů nabízí i jiné služby:

  • malování interiérů
  • malování pokojů
  • štuky a omítky
  • tapetování

Služby malířů jsou variabilní a dokáží se přizpůsobit přání zákazníků. Malíři jsou speciálně školení na nejnovější technologie v malování. Mezi oblíbené a žádané práce v současné době patří dekorativní štuky.

Dekorativní štuky

Dekorativní štuky dodávají místnostem honosný vzhled. Vytvářejí dojem luxusu a jsou vhodné skoro do všech interiérů, ale nejčastěji se využívají v salónech, lázních, koupelnách, obývacích pokojích nebo restauracích – všude tam, kde chcete dodat prostoru nádech luxusu. Malíři provádějí tyto dekorativní štuky:

  • Benátský štuk
  • Antický štuk
  • Marocký štuk
  • Moderní dekorativní štuk

Dekorativní štuky se liší v použitých materiálech, které jsou hlavními příměsemi těchto omítek. Malíři vám zhotoví dekorativní štuky přesně podle vašich představ. Dekorativní štuky opět získaly oblíbenost, protože dokonale vyplňují prostor, dotváří útulnost a jistou noblesu interiéru.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům a zahrada se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.