Dej echo…

Jak to funguje?

Projekt dejEcho slouží k prezentování Vašich služeb, stránek či projektů. Vše funguje velice jednoduše. Zdarma se zaregistrujete. Stačí vyplnit jen email a přihlašovací jméno. V zápětí Vám na email dorazí heslo pro přihlášení do systému. Po přihlášení už jen stačí kliknout na Příspěvky, pak Vytvořit příspěvek a můžete psát. Pokud neumíte zařadit do správné kategorie, anebo se nevyznáte ve štítcích, nic se neděje. Vše doplníme po odeslání za vás.

Pro koho je tento systém určen?

Prakticky pro kohokoliv, kdo se má čím pochlubit a rád by to pustil do světa. Je jedno jestli jste bloger, redaktor na volné noze, anebo vlastník firmy. Pokud se Vám něco povedlo a chcete o tom dát vědět, tak nyní máte možnost. Stačí napsat článek nebo recenzi a poslat. Samozřejmě nemusíte psát jen o sobě. Pokud se Vašemu kamarádovi podařil napsat hezký článek, o kterém by ostatní měli vědět, tak jen do toho. Tento projekt je tu hlavně pro to, abyste našli své nové čtenáře, obdivovatele, nebo třeba i zákazníky.

Jaké jsou podmínky?

Aby jsme udrželi úroveň projektu, je třeba dodržovat pár podmínek.

 1. Článek musí být vhodný svým obsahem pro čtenáře do 18ti let. To znamená, že nebudou schváleny články, nebo prezentace stránek, kde se nachází obsah pouze pro dospělé.
 2. Článek musí vyznít pro cílový subjekt pozitivně, anebo alespoň neutrálně. Píšete přeci proto, abyste se pochlubili 🙂
 3. Článek nesmí odkazovat na službu, která by mohla být v rozporu se zákony ČR.
 4. Článek musí být unikátní, nesmí se jednat o kopii již existujícího článku, tzn. jinde publikovaného článku. Každý článek bude v průběhu schvalovacího procesu kontrolován. Pokud bude nalezena kopie, či částečná kopie někde jinde, nebude článek publikován.
 5. Článek musí obsahovat minimálně 150 slov (v editoru je počítadlo). Doporučená délka je ale 300 slov, kvůli vyhledávačům (seznam.cz, google.cz, bing.com atd.)
 6. Článek obsahující pravopisné chyby bude zkorigován.
 7. Článek, který napíšete, musí být Vaším dílem.
 8. U článku upravíme štítky i kategorie tak, aby se co nejlépe hodily do dejEcho.cz.
 9. Váš článek bude po schválení napojen na RSS kanál. Někteří lidé jej tak mohou nasdílet přes Facebook, Twitter či ostatní služby. Počítejte tedy s tím, že prostě nedokážeme zabránit tomu, že echo ve Vašem článku poputuje napříč celým světem.
 10. Článek nesmí obsahovat více než 3 odkazy.
 11. Pokud bude článek na hranici pravidel, anebo bude jeho obsah příliš rozporuplný či zavádějící, vyhrazujeme si právo, jej nezveřejnit. Bohužel ne vždy je možné článek schválit, takže neexistuje žádná garance.
 12. Provozovatel webu neručí za jakékoliv škody, anebo újmy, které by mohlo publikování článku způsobit v lokálním ani globálním měřítku.

Závěr

 • Publikování článků na stránce dejEcho.cz je zdarma. Vy  neplatíte nic nám, ani my Vám.
 • Články jsou zpravidla schvalovány do 72 hodin. Přednostně jsou vyřizovány články, ve kterých není velké množství pravopisných chyb a není nutná další korektura.
 • Prozatím není možné vkládat do  článků obrázky.

 

5 komentářů u Dej echo…

 1. sibera napsal:

  Dobrý den, nedaří se registrace. Umožňujete prosím ještě publikace? Můžu i nabídnout na oplátku publikace na mých webech, magazínech.

  Budu rád, když se ozvete.

  Děkuji

  Sibera Michael

Napsat komentář